MPO FIBER PATCH PANEL & SNAP-IN ADAPTOR

Lorem ipsum dolor sit amet, pri et feugiat consulatu. Eu per ceteros platonem. Ea dictas legendos ius. At adhuc solum has. Nec at harum euripidis, habeo elitr patrioque ne mel. Mei probo oportere posidonium in, has ei everti volutpat consequat.

OS2 , 12C MPO - LC Extreme Hi-D, MPO CASSETTE, DC-21932A

฿ 2,930 ฿ 2,930

OM5 , 12C MPO - LC Extreme Hi-D, MPO CASSETTE,DC-21232A

฿ 0 ฿ 0

OM4 , 12C MPO - LC Extreme Hi-D, MPO CASSETTE, DC-21332A

฿ 2,210 ฿ 2,210

OM3 , 12C MPO - LC Extreme Hi-D, MPO CASSETTE, DC-21432A

฿ 2,200 ฿ 2,200

Extreme HI-D, MPO Fiber Patch Panel, Unloaded, 576 Core, DC-2104

฿ 16,700 ฿ 16,700

Extreme HI-D, MPO Fiber Patch Panel, Unloaded, 288 Core, DC-2102

฿ 9,650 ฿ 9,650

SM , 24C 2X MPO - LC CASSETTE LGX, Snap-In, DC-20943A ตลับ MPO - LC

฿ 5,350 ฿ 5,350

SM , 12C MPO - LC CASSETTE LGX, Snap-In, DC-20932A ตลับ MPO - LC

฿ 3,300 ฿ 3,300

OM4 , 24C 2X MPO - LC CASSETTE LGX, Snap-In, DC-20343A ตลับ MPO - LC

฿ 4,600 ฿ 4,600

OM4 , 12C MPO - LC CASSETTE LGX, Snap-In, DC-20332A ตลับ MPO - LC

฿ 2,600 ฿ 2,600

OM3 , 24C 2 X MPO - LC CASSETTE LGX, Snap-In,DC-20443A ตลับ MPO - LC

฿ 4,600 ฿ 4,600

OM3 , 12C MPO - LC CASSETTE LGX, Snap-In, DC-20432A ตลับ MPO - LC

฿ 2,600 ฿ 2,600

MPO FIBER PATCH PANEL , 3x LGX SLOT, SLIDE, DC-2017A ถาด Slide 3 ช่อง LGX

฿ 2,700 ฿ 2,700
Powered by MakeWebEasy.com